Ks. Julian Carron (przewodniczący Bractwa Comunione e Liberazione) mierzy się w tej niedużej książeczce z pytaniami powstałymi w ciągu kilku tygodni wyjątkowego stanu sanitarnego, wywołanego przez epidemię koronawirusa.

Pytania zrodziły się wśród młodych ludzi (i nie tylko), którzy „zostali skazani” na izolację, a ich codzienne życie narzuciło im drastyczną zmianę stylu życia i nieprzewidziane czynniki. One to wzbudziły w nich naglące pytania. Jakie odpowiedzi są w stanie sprostać tej sytuacji? O tym swoje refleksje snuje ks. Carron.

Polecamy wszystkim, którzy próbują radzić sobie z jakże nową rzeczywistością.

Cena

7,00 zł (brutto)

PC

Opis

  • Format - 100x175
  • Stron - 71
  • Autorzy - Julian Carron
  • Rok wydania - 2020
  • ISBN - 978-83-7342-720-4

Produkty powiązane

Po co ja istnieję? Po co jestem na świecie? Po co warto żyć? Czemu służy moje ja? To niektóre pytania, jakie stawiają sobie młodzi ludzie, którzy poszukują sensu, prawdy, wiary, swojego powołania.

„Nie ma innego dostępu do prawdy niż przez wolność”.

„Nicością nie da się żyć”.

„Nikt nie może się ostać nie mając czegoś, dla czego warto żyć”.

Książka ta jest zapisem spotkań ks. L. Giussaniego ze studentami z Mediolanu. Odbywały się one w latach 90. XX w. Głębia pytań i przenikliwość odpowiedzi ukazują związek chrześcijańskiej wiary z konkretnym doświadczeniem ludzkim oraz działanie rozumu poszukującego przekonujących odpowiedzi na te pytania.