Książka zawiera w sumie 50 rozważań drogi krzyżowej, pogrupowanych w czterech rozdziałach tematycznych:
I. Boża miłość, I
I. Maryja i Święci,
III. Miłość bliźniego,
IV. Droga krzyżowa dla dzieci.

Ich autorem jest ojciec Piotr Bielewicz, Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej pracujący obecnie na Białorusi. O. Piotr żywym i sugestywnym językiem rysuje w poszczególnych rozważaniach odbicie naszych życiowych doświadczeń w życiu naszego Zbawiciela. Publikacja będzie dobrą pomocą modlitewną zarówno w codziennym życiu każdego chrześcijanina, jak i pomocą dla duszpasterzy w rozważaniach drogi krzyżowej w kościele.

Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie” (św. Jan Paweł II).

Cena

35,00 zł (brutto)

RDK

Opis

  • Format - 150x210
  • Rodzaj okładki - Twarda
  • Stron - 563
  • Autorzy - o. Piotr Bielewicz OMI
  • Rok wydania - 2020
  • Wydanie - I
  • ISBN - 978-83-7342-731-0

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Biografia Jana Maria Vianny'a jest ostatnim dziełem profesora Waltera Nigga. Autor opisuje dzieje legendarnej już za życia postaci. Vianney był najsławniejszym proboszczem we Francji jak również w krajach zamorskich.

Kolejny, drugi tom materiałów formacyjnych przygotowanych przez Duszpasterstwo Dzieci Maryi Diecezji Gliwickiej, opracowanych i zredagowanych przez p. Henrykę Andrzejczak, zawiera gotowe konspekty spotkań dla parafialnych grup Dzieci Maryi.

Rozważania różańcowe przygotowane przez Kleryków Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu. Młodzi ludzie, przyszli księża, zachęcając do modlitwy różańcowej, przygotowali rozmyślania dla różnych grup stanowych w Kościele, m.in. ostatnio dla członków Bractwa św. Józefa. Nieduże książeczki możemy podarować mamie, babci czy córce, aby się za nas modliły.

Niniejszy zbiór kazań jest refleksją nad Chrystusową i chrześcijańską Paschą. Zawiera homilie wielkopiątkowe i wielkanocne. Zostały podzielone na cztery rozdziały: 1) Pascha w Chrystusie 2) Zwycięstwo w Chrystusie 3) Nasza nadzieja w Chrystusie 4) Nowe życie w Chrystusie