Tania książka!

Kolejna publikacja ks. E. Rogowskiego, która opowiada o Bogu na co dzień i o człowieku jako dziecku Bożym, o sprawach powszednich i trudnych postawach, o rzeczach małych, które jednak są wielkie w oczach Boga.

Jest to zbiór kazań autorstwa Abp Alfons Nossola: 1) Kazania w okresie Bożego Narodzenia 2) Kazania w roku liturgicznym 3) Kazania przy poświęceniach 4) Kazania do akademików i inteligencji katolickiej 5) Kazania maryjne 6) Kazania do młodzieży 7) Kazania patronalne 8) Kazania okolicznościowe 9) Kazania pogrzebowe

Książka stanowi pewną nowość w pisarskim dorobku Ks. Romana E. Rogowskiego. Nie jest to bowiem książka o górach, ale o morzu. Jej niezwykłość polega nie tylko na tym, iż jest to książka utrzymana w formie medytacji szeroko pojętej - o Bogu i człowieku, o miłości i nienawiści, o Kościele i polityce, o śmierci i życiu. Każdy zatem znajdzie w niej, jeżeli nie siebie, to z pewnością coś dla siebie.

Jest to książka pełna życia i wrażliwości, pytań i prób odpowiedzi. Książka o drzewach i gwiazdach, górach i morzu, o bohaterstwie i grzechu, o pięknie i rozpaczy, o człowieku i Bogu.

Książka mówi o autentycznych modelach religii, opowiada zwłaszcza o chrześcijaństwie i jego relacji do religii poza chrześcijańskich. Porusza problemy - dziś, na przełomie wieków szczególnie aktualne, istotne. Książka jest przeznaczona dla wszystkich, zwłaszcza dla ludzi młodych i szukających.

PROMOCJA! 34,90 zł/25,00 zł

Zbiór tekstów ks. Krzysztofa Grzywocza poświęconych formacji i życiu chrześcijańskiemu. Niniejsza książka jest owocem próby zebrania wybranych artykułów ks. Krzysztofa, jakie były publikowane w ciągu ostatnich kilkunastu lat.