Błyskawiczna
Dostawa
Bezpieczne
Zakupy
Najnowsze
Wydania
Gwarancja
Zadowolenia
search
Tomasz a Kempis

O naśladowaniu Chrystusa

W magazynie
ONCH21
Dostępny
Wysyłka w 24h

O tej niewielkiej książeczce Święty Franciszek Salezy miał powiedzieć, że nawróciła ona i uświęciła więcej ludzi, aniżeli zawiera liter na swych kartkach. 

Bez wątpienia klasyka duchowości chrześcijańskiej.

25,00 zł
Brutto 3-4
Ilość
Musisz być zalogowany/a

Tajemnica poczytności książki i jej ciągłej aktualności zdaje się tkwić w tym, że pobożny jej autor Tomasz Hemerken dał w swych zwięzłych rozważaniach najlepszą odpowiedź chrześcijanina na nakazy, wskazówki i rady Ewangelii, przyjmując w dążeniu człowieka do doskonałości jedyny ideał, Jezusa Chrystusa, którego wzór stawia do naśladowania. (…) Książkę cechuje dobra znajomość duszy ludzkiej, głęboka mądrość chrześcijańska, żarliwa pobożność; dodają zaś jej powagi doskonale dobrane cytaty Pisma Świętego.”

Trzecie wydanie zbiorku pobożnych myśli oddajemy do rąk Czytelnika w nowej, twardej oprawie. Książka ma czytelny druk na tzw. „biblijnym” papierze oraz poręczny format, dzięki czemu może być codziennym towarzyszem. Całość wzbogacona została o piękne ryciny zaczerpnięte z pierwszego wydania.

Na końcu książki został dołączony praktyczny dodatek, w którym Czytelnik znajdzie przygotowanie do spowiedzi świętej: modlitwy przed rachunkiem sumienia, rachunek sumienia, żal za grzechy, obrzęd pojednania, modlitwy po spowiedzi św., a także modlitwy przed i po Komunii Świętej.

ONCH21
21 Przedmioty

Opis

Format
95x145
Rodzaj okładki
Twarda
Stron
390
Autorzy
Tomasz a Kempis
Rok wydania
2021
Wydanie
III
ISBN
978-83-7342-452-4
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.