Błyskawiczna
Dostawa
Bezpieczne
Zakupy
Najnowsze
Wydania
Gwarancja
Zadowolenia

1. Klient może wycofać złożone zamówienie internetowe w całości do momentu wystawienia faktury VAT. Fakt ten należy zgłosić poprzez kontakt e-mail na adres sklepu: sklep@wydawnictwo.opole.pl

2. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

3. Zwrot jest niemożliwy wówczas, gdy towar był używany, kopiowany, został w jakikolwiek sposób zniszczony. Ponadto zwracany towar musi być kompletny. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po usunięciu zabezpieczeń.

4. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT.

5. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru, wliczając dodatkowo koszt najtańszego, zwykłego sposobu dostawy towaru.

6. Kwota zostaje zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Jednocześnie każda metoda zwrotu należności jest uprzednio indywidualnie uzgadniana z Klientem.

7. Wszystkie niezawarte w regulaminie i sporne sprawy rozwiązywane będą w drodze negocjacji lub rozstrzygane będą przez Sąd właściwy dla siedziby sklepu.

8. Towar pozbawiony wad, nabyty bezpośrednio w sklepie stacjonarnym nie podlega zwrotowi.