Błyskawiczna
Dostawa
Bezpieczne
Zakupy
Najnowsze
Wydania
Gwarancja
Zadowolenia
search
  • JEZUS OCIERA TWOJE ŁZY - audiobook
o. Joseph Vadakkel

Jezus ociera twoje łzy (CD)

W magazynie
JOTŁP
Dostępny
Wysyłka w 24h

Rekolekcje o. Josepha Vadakkela w formie audiobooku MP3 

Prowadzą do głębokiej, z serca płynącej wiary, tłumaczą sens bolesnych sytuacji w naszym życiu kierując czytelnika poprzez żal i przebaczenie na drogę uwielbienia Boga oraz do uzdrowienia ciała i duszy.

15,00 zł
Brutto 3-4
Ilość
Musisz być zalogowany/a

„Może jesteś smutny, popadłeś w depresję, odczuwasz lęki albo ciągle się o coś martwisz. Oddaj wszystkie te uczucia i sytuacje Jezusowi, a On da ci nowe serce i nowego ducha. Życie z Jezusem jest życiem radosnym, bez lęku. Kiedy Jezus jest przy tobie, kogo lub czego masz się lękać? Jesteś przecież dzieckiem Bożym, a On poprzez proroka Izajasza zapewnia cię: Nie lękaj się, bo cię wykupiłem, wezwałem cię po imieniu; tyś moim! Gdy pójdziesz przez wody, Ja będę z tobą i gdy przez rzeki, nie zatopią ciebie. Gdy pójdziesz przez ogień, nie spalisz się i nie strawi cię płomień (Iz 43,1-2)."

Pochodzący z południa Indii autor, o. Joseph Vadakkel MCBS (ur. 1965 r.), należy do Kongregacji od Najświętszego Sakramentu. Święcenia kapłańskie przyjął w 1993 roku. Rok po przyjęciu święceń kapłańskich założył w swojej ojczyźnie Centrum Rekolekcyjne, w którym głoszone są uzdrawiające i oswobadzające słowa Ewangelii Jezusa Chrystusa. Od 1997 roku o. Joseph cieszy się również w Europie dużą popularnością. Od tego czasu regularnie przylatuje do Europy, prowadząc rekolekcje w wielu krajach, szczególnie w Szwajcarii, w Niemczech, w Polsce i Słowacji, a także w Austrii, Francji, Szwecji, Lichtensteinie, Rumunii i Dubaju.

JOTŁP
1703 Przedmioty

Opis

Format
audiobook MP3
Autorzy
o. Joseph Vadakkel
Rok wydania
2016
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.