Błyskawiczna
Dostawa
Bezpieczne
Zakupy
Najnowsze
Wydania
Gwarancja
Zadowolenia

Klient ma możliwość wyboru między następującymi formami płatności:
- gotówka
- płatność za pobraniem
- przedpłata na konto
- szybkie płatności online w systemie DotPay

Gotówka

W przypadku osobistego odbioru towaru w sklepie stacjonarnym, przyjmujemy płatność gotówką.

Pobranie (przy odbiorze)

Forma płatności za pobraniem polega na zapłaceniu gotówką w momencie otrzymania przesyłki. Towar może być dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera firmy przewozowej. Przesyłki o wartości przekraczającej 500 zł, ze względu na wartość wysyłamy tylko firmą kurierską.

Przelew na konto (płatność z góry)

Wybierając tę formę płatności, Klient po złożeniu zamówienia otrzymuje e-mail z numerem konta, na które może dokonać wpłaty. W tytule przelewu, należy podać numer zamówienia, co pozwoli na szybką identyfikację przelewu. Następnie po zaksięgowaniu wpływu środków pieniężnych, realizujemy zamówienie i wysyłamy towar. Możliwe jest również dokonanie przedpłaty na konto i odbiór osobisty zakupów bezpośrednio w sklepie stacjonarnym w Opolu przy ul. Katedralnej 6A

Numer konta: PL 10 2030 0045 1110 0000 0417 3350
Bank: BGŻ PNG Paribas
Przy przelewach na konto, prosimy o podanie numeru zamówienia lub faktury.

Szybkie płatności OnLine - DotPay

Ta forma płatności jest możliwa dzięki porozumieniu z DotPay (wcześniej AllPay). Szybkie płatności online to prosta i bezpieczna bezgotówkowa forma płatności przy użyciu następujących narzędzi płatniczych:

  • Karty kredytowe 
    Płatności kartą kredytową to bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Dzięki nim płacić można kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują, że transakcje takie są bezpieczne. W serwisie Dotpay można dokonać transakcji następującymi kartami płatniczymi: VISA, MasterCard, Diners Club International, JCB

  • Przelewy transferowe i e-przelewy
    Usługa polega na pełnej integracji zakupu dokonanego w naszym sklepie internetowym z rachunkiem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu ani innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.

  • Posiadacze kont w czołowych bankach na rynku oraz płacący przekazem/przelewem bankowym z dowolnego banku mogą szybko i bezpiecznie realizować przelewy bankowe online za zakupy internetowe w naszym sklepie.