Słowo „życie” kojarzy się nam z wieloma treściami, np. biologicznymi, jak oddychanie, wzrost, dojrzewanie, owocowanie. Ale życie to nie tylko treści biologiczne. Życie jawi się nam jako dar – otrzymany za darmo i przekazywany kolejnym pokoleniom. Czasem trzeba aż zagrożenia życia, by nagle odczuć, jak ogromną ma wartość, jak jest bezcenne – nawet gdy nie jest wolne od cierpienia, czy jest kalekie.

Co można zrobić, by nie zaprzepaścić tej powierzonej nam wartości? Wtedy można i trzeba rozważyć własne życie jako postawione człowiekowi zadanie o kilku niewiadomych: jak żyć, dla „czego” lub dla „kogo”.

Takie właśnie rozważania proponuje autorka dr Elżbieta Sujak – psychiatra, neurolog, wykładowca na KUL-u. Przez wiele lat zaangażowana w poradnictwo rodzinne. Jest autorką wielu publikacji z zakresu rozwoju człowieka, komunikacji międzyosobowej, zwłaszcza sztuki porozumiewania się w małżeństwie i w rodzinie, oraz etycznego negocjowania.

Cena

25,00 zł (brutto)

ZJZ

Opis

  • Format - 145x205
  • Rodzaj okładki - Miękka
  • Stron - 240
  • Autorzy - Elżbieta Sujak
  • Rok wydania - 2020
  • Wydanie - I
  • ISBN - 978-83-7342-705-1

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PROMOCJA! 34,90 zł/25,00 zł

Zbiór tekstów ks. Krzysztofa Grzywocza poświęconych formacji i życiu chrześcijańskiemu. Niniejsza książka jest owocem próby zebrania wybranych artykułów ks. Krzysztofa, jakie były publikowane w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

Treści publikacji są efektem jedenastu rozmów z przyjaciółmi ks. Krzysztofa, którzy zgodzili się podzielić swoim doświadczeniem spotkania z opolskim kapłanem. Każda z postaci przedstawia ważny i charakterystyczny rys z życia ks. Grzywocza, w którym widać jego głęboki wpływ na historię wielu osób.