Błyskawiczna
Dostawa
Bezpieczne
Zakupy
Najnowsze
Wydania
Gwarancja
Zadowolenia

Blog - co nowego?

Czyszczenie magazynów

Wakacje dosłownie za kilka godzin. Ale my już myślimy o początku nowego roku szkolnego. Trwają ostatnie prace redakcyjne i edytorskie nad całkowicie nowymi podręcznikami dla klasy 2 i 6 Szkoły Podstawowej, a drukarnia drukuje już podręczniki dla pozostałych klas.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 608 odsłony

Katechizm dla średnio zaawansowanych

Droga wiary każdego z nas różnie się toczy. Jeden wyssał ją z mlekiem mamy. Inny po długich życiowych wędrówkach odkrywa ją jak ewangeliczną perłę zakopaną w najbardziej nieoczekiwanym miejscu swojego życia. Jeszcze ktoś od wielu lat zmaga się w sercu z wieloma pytaniami o to w Kogo? w co? i dlaczego? właściwie ma wierzyć.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 753 odsłony

Nowe podręczniki do katechezy

Od ponad roku zespół katechetów pracujących w różnych szkołach na terenie naszej diecezji intensywnie pracował nad powstaniem całkowicie nowych podręczników do nauki religii, zgodnych z nową podstawą programową.

label
perm_identity ks. Marcin Cytrycki
comment 0 komentarze
remove_red_eye 3330 odsłony

75 lat i nowe przed nami

W tych dniach w liturgii Mszy św. czytamy fragmenty biblijnej opowieści o Abrahamie.  Kiedy miał 75 lat, ustatkowane życie, spory majątek, Bóg zaprosił Go do niezwykłej wędrówki do nieznanego kraju. Możemy tylko sobie wyobrażać tę scenę, kiedy po spotkaniu z Bogiem Abram wraca do swojej żony Saraj i mówi jej, że Ktoś kazał mu zostawić wszystko i wyruszyć w nieznane... A jednak podejmuje ten szaleńczy krok...

label
perm_identity Wydawnictwo
comment 0 komentarze
remove_red_eye 444 odsłony