To unikalna książka zawierająca pełny zapis szczególnego nabożeństwa do Matki Bożej, którego głównym trzonem jest wywodzący się z tradycji bizantyjskiej najstarszy hymn pochwalny ku czci Bogurodzicy. Akatyst może być śpiewany podczas czuwań i nabożeństw, w trakcie których oddaje się cześć Maryi poprzez uwielbienie jej ikony czy obrazu.

Tekst hymnu podzielony jest na mniejsze części, które są odpowiednio wyeksponowane; wytłuszczono sylaby, na których następuje zmiana melodii w recytatywie. Książka zawiera również dodatek nutowy z linią melodyczną poszczególnych części.

Cena

4,90 zł (brutto)

AK17

Opis

  • Format - 120 x 190 mm
  • Rodzaj okładki - Miękka
  • Stron - 32
  • Rok wydania - 2008
  • ISBN - 978-83-7342-184-4

Produkty powiązane

W przedmowie do modlitewnika Biskupi opolscy i gliwiccy wyrażają radość i podziękowanie zespołowi liturgistów, pastoralistów i muzyków kościelnych, którzy przygotowali jakże praktyczną rzecz w postaci tekstów modlitw, rozważań i pieśni na cześć Fatimskiej Pani. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pamiątkowa książeczka, w której można zapisywać przyjęcie poszczególnych sakramentów oraz ukończenie kolejnych etapów nauki religii (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna oraz przygotowanie przedmałżeńskie).

Jest to książka pełna życia i wrażliwości, pytań i prób odpowiedzi. Książka o drzewach i gwiazdach, górach i morzu, o bohaterstwie i grzechu, o pięknie i rozpaczy, o człowieku i Bogu.