Błyskawiczna
Dostawa
Bezpieczne
Zakupy
Najnowsze
Wydania
Gwarancja
Zadowolenia
search
Luigi Giussani

Wydarzenie wolności

Obecnie brak na stanie
WW
Dostępny
Wysyłka w 24h

Książka ta jest zapisem spotkań ks. L. Giussaniego ze studentami z Mediolanu. Odbywały się one w latach 90. XX w. Głębia pytań i przenikliwość odpowiedzi ukazują związek chrześcijańskiej wiary z konkretnym doświadczeniem ludzkim oraz działanie rozumu poszukującego przekonujących odpowiedzi na te pytania.

23,00 zł
Brutto
Ilość
Musisz być zalogowany/a

„Jeśli ktoś nigdy nie stawia pytań, można się obawiać, że jest po prostu głupcem”. – Tak m.in. zwraca się do młodych ks. Luigi Giussani, dla którego dialog był jedną z najbardziej dynamicznych aktywności wychowawczych. Przez ponad 50 lat spędził on wiele godzin z młodymi ludźmi na „rozmowach” o tematyce ważnej dla ich życia, pośród konkretnych życiowych wydarzeń, zawsze odwołując się do czystej wolności swoich rozmówców: „Starajcie się każdego dnia, aby ta czysta wolność była zgodna z waszymi zamierzeniami, kryteriami, z waszym działaniem, a to napełni was pokojem”.

Młodzi na kartach tej książki dają świadectwo wielkiej szczerości i pełnej dyspozycyjności wobec prawdy, stają się w ten sposób uczestnikami odpowiedniego sposobu patrzenia na życie.

Zapraszamy do fascynującej lektury książki pełnej pytań i odpowiedzi dotyczących ludzkiego doświadczenia.

WW

Opis

Format
130x210
Rodzaj okładki
Miękka
Stron
264
Autorzy
Luigi Giussani
Rok wydania
2020
Wydanie
I
ISBN
978-83-7342-709-9
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.