Błyskawiczna
Dostawa
Bezpieczne
Zakupy
Najnowsze
Wydania
Gwarancja
Zadowolenia
search

Chorał Droga do Nieba (tom II)

W magazynie
CHOR2
Dostępny
Wysyłka w 24h

Chorał Droga do Nieba (tom I, II, III) to jedyny w Polsce zbiór prawie 1000 pieśni i śpiewów liturgicznych na wszystkie okresy roku liturgicznego.

Tom II zawiera śpiewy i pieśni na poszczególne okresy roku kościelnego (adwent, Boże Narodzenie, Wielki Post, Wielkanoc, Wniebowstąpienie, Zesłanie Ducha Świętego).

115,00 zł
Brutto 3-4
Ilość
Musisz być zalogowany/a

Chorał tom I, II, III to jedyny w Polsce zbiór prawie 1000 pieśni i śpiewów liturgicznych na wszystkie okresy roku liturgicznego. Chorał stanowi niezastąpioną pomoc dla organistów, ponieważ proponuje ciekawą harmonizację i tonacje dostosowane do możliwości wokalnych wiernych. Wielką zaletą chorałów jest także czytelny układ graficzny (zapis nutowy oraz pełny tekst pieśni są tak rozmieszczone, że nie ma potrzeby obracania stron w czasie gry), poręczny format A4, cztery różnokolorowe wstążki, które w prosty sposób umożliwiają zaznaczenie żądanego miejsca. Wszystkie utwory zaopatrzone są w numery odpowiadające numeracji użytej w modlitewniku i śpiewniku „Droga do nieba” (również dostępnym w naszym Wydawnictwie), co ułatwia pracę nie tylko z wyświetlaczem numerów, ale mobilizuje wiernych do czynnego udziału w nabożeństwach.

CHOR2
16 Przedmioty

Opis

Format
220 x 300 mm
Rodzaj okładki
Twarda, Niebieska
Stron
435
Autorzy
Międzydiecezjalna Komisja ds. Liturgii, Duszpasterstwa Liturgicz
Wydanie
I
ISBN
978-83-7342-181-3
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.