Błyskawiczna
Dostawa
Bezpieczne
Zakupy
Najnowsze
Wydania
Gwarancja
Zadowolenia
TRADYCYJNA UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ W NOWEJ FORMIE - teoria i praktyka
search
  • TRADYCYJNA UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ W NOWEJ FORMIE - teoria i praktyka
  • TRADYCYJNA UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ W NOWEJ FORMIE - teoria i praktyka
ks. Hubert Łysy

Tradycyjna uroczystość I Komunii św. w nowej formie. Teoria i praktyka

W magazynie
TUP
Dostępny
Wysyłka w 24h

Solidnie przygotowane scenariusze zachęcają do jak najlepszego przygotowania katechezy pierwszokomunijnej i stanowią przebogate źródło inspiracji dla każdego katechety z wielką korzyścią dla dzieci przygotowujących się do sakramentu Eucharystii.

29,00 zł
Brutto 3-4
Ilość
Musisz być zalogowany/a

Uroczystość I Komunii św. jest dużym wyzwaniem dla wielu duszpasterzy i ich współpracowników, którym zależy, aby to wydarzenie było skutecznie zbawcze.

Aby zniwelować zewnętrzny, często komercyjny, sposób przeżywania tej uroczystości, należy w czasie przygotowania położyć akcent na to, co wewnętrzne, a to spowoduje, że wszyscy uczestnicy uroczystości „urosną” w wierze.

I właśnie temu celowi służy niniejsza książka, napisana przez proboszcza małej wspólnoty parafialnej, z 24-letnim doświadczeniem duszpasterskim. Jest to próba podzielenia się swoimi pomysłami na współczesne organizowanie I Komunii św. Wszystkie projekty uroczystości pierwszokomunijnych są wierne tradycji.

Książka zawiera krótki wstęp dotyczący historii kształtowania się praktyki i teorii I Komunii św. w Kościele na Zachodzie i w Polsce. Po nim następuje zasadnicza część, czyli gotowe scenariusze uroczystości I Komunii św. w nowej formie, które są przeznaczone do bezpośredniego wykorzystania duszpasterskiego.

TUP
123 Przedmioty

Opis

Format
165x237
Rodzaj okładki
Miękka
Stron
277
Autorzy
ks. Hubert Łysy
Rok wydania
2018
Wydanie
1
ISBN
978-83-7342-608-5
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.