Błyskawiczna
Dostawa
Bezpieczne
Zakupy
Najnowsze
Wydania
Gwarancja
Zadowolenia

W powszechnym mniemaniu 75 lat, to bardziej czas podsumowań niż rozpoczynania czegokolwiek w życiu. A tymczasem właśnie dopiero w tym wieku rozpoczyna się nowe życie Abrama i jego rodziny. 

Nasze wydawnictwo w tym roku obchodzi również 75 lat w służbie Kościołowi na Śląsku Opolskim, ale też Kościołowi powszechnemu. Obchodząc taką rocznicę z jednej strony czujemy się zobowiązani do tego, by tej wielkiej tradycji i dziedzictwa naszej firmy nie zatracić. Z drugiej jednak strony to chyba nie przypadek, że w tym czasie Żywe Słowo wskazuje nam na Abrahama jako tego, który w tak sędziwym wieku rozpoczął całkiem nowy rozdział swojego życia.

Ten jubileusz jest także okazją do całkowitego przebudowania naszej strony internetowej. 
Oprócz głównego działu jakim jest sklep internetowy, jest także strona dotycząca naszego Wydawnictwa i Drukarni. Wszyscy, którzy są zainteresowani współpracą w zakresie wydawniczym czy drukarskim, znajdą tam wszystkie potrzebne informacje o naszych możliwościach technicznych i logistycznych.

Jest także niniejszy Blog, na którym będziemy informować o tym, co się dzieje w naszym wydawnictwie i drukarni, będziemy proponować również różne pozycje z naszego bogatego asortymentu i uchylać rąbka tajemnicy o tym jak powstają nasze książki.

Oczywiście niektóre miejsca wymagają jeszcze dopracowania, ale mamy nadzieję, że z czasem uda się wszystko doszlifować. Ewentualne propozycje lub uwagi odnośnie do nowej strony prosimy kierować na adres produkcja.dyrektor@wydawnictwo.opole.pl

Pamiętając o naszych korzeniach, patrzymy w przyszłość i polecamy się Państwa życzliwej uwadze!

Dziękujemy za to, że od tylu lat możemy służyć wspólnocie Kościoła.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.