Błyskawiczna
Dostawa
Bezpieczne
Zakupy
Najnowsze
Wydania
Gwarancja
Zadowolenia
search

Obrazek Pamiątka I Komunii św.

K6BR
Dostępny
Wysyłka w 24h

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowe wydarzenie, nie tylko w życiu każdego młodego chrześcijanina, ale także dla całej  Jego rodziny. Dlatego aby zapamiętać na długie lata ten wzniosły dzień, warto zaopatrzyć się w pamiątkowy obrazek.

26,00 zł
Brutto
Wzór obrazka
Ramka
Wypisanie obrazka
Wariant tekstu na obrazku
Ilość
Musisz być zalogowany/a

Tegoroczna kolekcja obejmuje wersje nowoczesne, które dedykujemy wszystkim miłośnikom minimalizmu, graficznego zacięcia, prostoty formy i wyrazu. W tych autorskich propozycjach odnajdziecie Państwo delikatne ujęcie symboliki eucharystycznej, która w połączeniu z pastelowymi ornamentami, idealnie wkomponuje się w każde współczesne wnętrze. 

Posiadamy także wersje w ujęciu klasycznym. Swoim klimatem nawiązują do powszechnie znanych nam obrazów pierwszokomunijnych. Obejmują ikoniczne przedstawienia: Ostatniej Wieczerzy, Chrystusa Zbawiciela z Eucharystią, antycznej mozaiki czy witraża. 

Wszystkie dostępne propozycje można zakupić w dwóch uroczystych wersjach tekstowych do odręcznego wypisania, a także z pełną personalizacją przygotowaną przez naszych grafików.

Uwaga!

Jeśli wybieracie Państwo produkt personalizowany, prosimy o przesłanie na adres sklep@wydawnictwo.opole.pl wiadomości e-mail z następującymi informacjami: lista z imionami i nazwiskami dzieci, parafia (wezwanie, miejscowość), data uroczystości, a także skanu okrągłej pieczęci parafii i podpisu duszpasterza lub katechety. Czas dostarczenia produktów spersonalizowanych może wynosić od 7 do 10 dni.

Jeśli wybieracie Państwo pusty obrazek (do samodzielnego wypisania) wraz z ramką - dla Państwa wygody obrazków nie wkładamy do ramek.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa rodzaje ramek, specjalnie dedykowane i dopasowane do charakteru danej pamiątki.

K6BR
0 Przedmioty

Opis

Format
A4

Specyficzne kody

mpn
K6BR
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zobacz także