Myśli bł. o. Alojzego Ligudy na każdy dzień roku z miejscem na własne notatki.

W ręce Czytelników oddajemy ciekawą pozycję, która zawiera wybrane cytaty z trzech wcześniejszych książek bł. o. Alojzego Ligudy (Audi Filia, Naprzód i wyżej, Chleb i sól, Wydawnictwo i Drukarnia św. Krzyża) i jednocześnie miejsce na wpisanie własnych przemyśleń czytelnika.

Tak pomyślana publikacja jest zaproszeniem do współtworzenia „księgi życia” poszczególnych osób, które zechcą się pochylić nad mądrościowymi sentencjami bł. o. Ligudy, który pochodzi z Winowa k. Opola, a dzisiaj jest natchnieniem dla wielu wychowawców młodzieży.

Książka może być dobrą propozycją na prezent dla każdego młodego (i nie tylko) człowieka z okazji różnych ważnych chwil w życiu.

Cena

29,00 zł (brutto)

OPT

Opis

  • Format - 105x215
  • Rodzaj okładki - Twarda
  • Stron - 366
  • Autorzy - ks. Waldemar Klinger
  • Rok wydania - 2020
  • Wydanie - I
  • ISBN - 987-83-7342-719-8

Produkty powiązane

Chleb i sól to książka mająca na celu integrację duchowo-religijną rodziny chrześcijańskiej wokół przeżywania poszczególnych okresów liturgicznych i związanych z nimi czytań wyznaczonych na poszczególne niedziele roku liturgicznego. Chleb i sól może być dobrym wskazaniem drogi dla wielu małżeństw i rodzin, poszukujących głębszego życia we wspólnocie Kościoła domowego.

Audi, Filia! Zbiory kazań wygłoszonych do dziewcząt, uczennic liceum sióstr Urszulanek w Poznaniu, w latach międzywojennych przez bł. O. Alojzego Ligudę - męczennika, misjonarza Zgromadzenia Słowa Bożego.

Naprzód i wyżej Zbiory kazań wygłoszonych do dziewcząt, uczennic liceum sióstr Urszulanek w Poznaniu, w latach międzywojennych przez bł. O. Alojzego Ligudę - męczennika, misjonarza Zgromadzenia Słowa Bożego.