Płyta została wydana z okazji 25-lecia koronacji obrazu Matki Boskiej Opolskiej przez św. Jana Pawła II na Górze św. Anny. Warto poznawać historię naszej małej ojczyzny z udziałem naszych świętych. 

W filmie wykorzystano zdjęcia archiwalne ze zbiorów Kurii Biskupiej w Opolu, Sanktuarium Św. Anny Samotrzeciej, Sanktuarium Matki Boskiej Piekarskiej i Muzeum Śląska Opolskiego, fragmenty transmisji telewizyjnej z dnia 21 czerwca 1983 roku, realizowanej przez TVP Katowice oraz fragmenty nagrań z płyty Totus Tuus. Czas trwania filmu: 25 minut.

Płytę można ofiarować naszym bliskim.

Cena

30,00 zł

15,00 zł (brutto) Zniżka -50%

OPP

Opis

  • Format - 135 x 190 mm
  • Rok wydania - 2008

Produkty powiązane

Ta niewielka książeczka to informacje „w pigułce” na temat historii, instytucji, ciekawych miejsc, poszczególnych biskupów i najważniejszych wydarzeń w diecezji opolskiej.

Pięknie wydana pozycja, godna polecenia, dostępna również w języku niemieckim.

Pamiątkowy album, z fotografiami specjalnie sprowadzonymi z Watykanu i specjalnym zezwoleniem na ich opublikowanie jest przypomnieniem wydarzeń historycznych z 21 czerwca 1983 r. Obok zdjęć zostały przypomniane również słowa homilii Ojca Świętego wygłoszonej podczas Nieszporów koronacyjnych na Górze św. Anny.