Płyta została wydana z okazji 25-lecia koronacji obrazu Matki Boskiej Opolskiej przez św. Jana Pawła II na Górze św. Anny. Warto poznawać historię naszej małej ojczyzny z udziałem naszych świętych. 

W filmie wykorzystano zdjęcia archiwalne ze zbiorów Kurii Biskupiej w Opolu, Sanktuarium Św. Anny Samotrzeciej, Sanktuarium Matki Boskiej Piekarskiej i Muzeum Śląska Opolskiego, fragmenty transmisji telewizyjnej z dnia 21 czerwca 1983 roku, realizowanej przez TVP Katowice oraz fragmenty nagrań z płyty Totus Tuus. Czas trwania filmu: 25 minut.

Płytę można ofiarować naszym bliskim.

Cena

30,00 zł

15,00 zł (brutto) Zniżka -50%

OPP

Opis

  • Format - 135 x 190 mm
  • Rok wydania - 2008

Produkty powiązane

Ta niewielka książeczka to informacje „w pigułce” na temat historii, instytucji, ciekawych miejsc, poszczególnych biskupów i najważniejszych wydarzeń w diecezji opolskiej.

Pięknie wydana pozycja, godna polecenia, dostępna również w języku niemieckim.

Pamiątkowy album, z fotografiami specjalnie sprowadzonymi z Watykanu i specjalnym zezwoleniem na ich opublikowanie jest przypomnieniem wydarzeń historycznych z 21 czerwca 1983 r. Obok zdjęć zostały przypomniane również słowa homilii Ojca Świętego wygłoszonej podczas Nieszporów koronacyjnych na Górze św. Anny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Znany w całej Polsce od ponad stu lat. Zawiera szereg modlitw, obrzędy wszystkich sakramentów, nabożeństwa w roku kościelnym oraz ku czci Matki Bożej i świętych. Część śpiewnikowa to zbiór pieśni na cały rok liturgiczny oraz ku czci Jezusa, Maryi i wielu świętych.

Pierwsze wydanie opowiadań ks. A. Michalika ukazało się w 2001 r. pt. „Gawędy na niedzielne popołudnia”. Autor wznawia te gawędy i jednocześnie dodaje nowe oraz zachęca do ich czytania: „Wszystkim, którzy wezmą do ręki tę książkę, aby ją z uwagą przeczytać, życzę przyjemnej i pożytecznej lektury. Życzę radości i łez wzruszenia”.

#OpoleUwielbia

Od kilku lat w Opolu w Boże Ciało odbywają się koncerty uwielbienia, które gromadzą setki osób, aby śpiewem uczcić Najświętszy Sakrament i dać świadectwo swojej wiary.