Audi, Filia! Zbiory kazań wygłoszonych do dziewcząt, uczennic liceum sióstr Urszulanek w Poznaniu, w latach międzywojennych przez bł. O. Alojzego Ligudę - męczennika, misjonarza Zgromadzenia Słowa Bożego.

Audi, Filia! Zbiory kazań wygłoszonych do dziewcząt, uczennic liceum sióstr Urszulanek w Poznaniu, w latach międzywojennych przez bł. O. Alojzego Ligudę - męczennika, misjonarza Zgromadzenia Słowa Bożego. Pomimo upływu lat podjęta w nich tematyka pozostaje wciąż aktualna i żywa, skłaniająca do refleksji i powrotu do piękna szczerego związku z Bogiem, Zafascynowany Bożą miłością oraz pełen zaufania w Opatrzność, bł. O. Alojzy zaraża głęboką więzią z ukochanym Ojcem! W ofercie dostępne: Naprzód i wyżej! oraz Chleb i sól

Cena

21,00 zł (brutto)

AF

Opis

  • Format - 145 x 205 mm
  • Rodzaj okładki - Miękka
  • Stron - 269
  • Rok wydania - 2010
  • Wydanie - III
  • ISBN - 978-83-7342-014-4

Produkty powiązane

Chleb i sól to książka mająca na celu integrację duchowo-religijną rodziny chrześcijańskiej wokół przeżywania poszczególnych okresów liturgicznych i związanych z nimi czytań wyznaczonych na poszczególne niedziele roku liturgicznego. Chleb i sól może być dobrym wskazaniem drogi dla wielu małżeństw i rodzin, poszukujących głębszego życia we wspólnocie Kościoła domowego.

Naprzód i wyżej Zbiory kazań wygłoszonych do dziewcząt, uczennic liceum sióstr Urszulanek w Poznaniu, w latach międzywojennych przez bł. O. Alojzego Ligudę - męczennika, misjonarza Zgromadzenia Słowa Bożego.