TAJEMNICE OPOLSKIEJ KATEDRY Powiększ do pełnego rozmiaru

TAJEMNICE OPOLSKIEJ KATEDRY

Widać ją z wielu miejsc naszego miasta. Zna ją prawie każdy opolanin, ale nie każdy domyśla się, ile tajemnic w sobie kryje. Opolska katedra jest tematem felietonów zebranych w książce Tajemnice opolskiej katedry Krzysztofa Ogioldy.

Więcej szczegółów

TOKM

23,00 zł

Zbiór przedstawia katedrę w perspektywie jej bogatej historii, na którą składają się zarówno znane wszystkim wydarzenia z dziejów Opola, jak i osoby zasłużone dla świątyni. Autor zwraca uwagę na przedmioty będące sercem katedry – chrzcielnicę pamiętającą czasy średniowiecza, ołtarze, obrazy, organy, dzwony. Każdy z tych wątków pozwoli Wam, Drodzy Czytelnicy, poznać historię tego miejsca. Zbiór opatrzony jest licznymi kolorowymi fotografiami, prezentującymi miejsca w świątyni, do których parafianie nie mają na co dzień wstępu. Te zdjęcia uzupełniają bogatą treść książki.

Czytelnik zbioru felietonów ma okazję odkryć nowe miejsca, które dotąd były niedostępne dla oczu odwiedzających świątynię. Jednocześnie może poznać zapomnianą historię tego miejsca, obok którego żyją opolanie.

Książka może być wspaniałym prezentem na różne okazje.

  • Format 210 x 210 mm
  • Rodzaj okładki Miękka
  • Stron 107
  • Autorzy Krzysztof Ogiolda
  • Rok wydania 2018
  • Wydanie I
  • ISBN 978-83-7342-635-1

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

TAJEMNICE OPOLSKIEJ KATEDRY

TAJEMNICE OPOLSKIEJ KATEDRY

Widać ją z wielu miejsc naszego miasta. Zna ją prawie każdy opolanin, ale nie każdy domyśla się, ile tajemnic w sobie kryje. Opolska katedra jest tematem felietonów zebranych w książce Tajemnice opolskiej katedry Krzysztofa Ogioldy.

Napisz swoją opinię