Płyta zawiera nagranie kolejnego "Remontu małżeńskiego" z 2014r.który poprowadził w Opolu Ks. Piotr Morciniec, znany teolog, bioetyk z Uniwersytetu Opolskiego. "Prywatnie ciepły człowiek o wielkim poczuciu humoru, wrażliwy na drugiego człowieka. Podróżnik, wielki miłośnik gór"

Opolskie Rekolekcje dla Małżeństw " REMONT MAŁŻEŃSKI 2014 "

Remont oznacza odświeżenie i odnowienie, poprawienie funkcjonalności i jakości codziennego życia.

Warto posłuchać i może "wyremontować" to, co się już posypało w rodzinie. Każdy z nas wie, że każdy dom wymaga co jakiś czas odświeżenia, odnowienia czy poprawienia funkcjonalności. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać...

Płyta może być prezentem świątecznym dla małżonków.

Cena

20,00 zł (brutto)

ADM11

Opis

  • Format - 125 x 140mm
  • Rodzaj okładki - Miękka
  • Autorzy - ks. Piotr Morciniec
  • Rok wydania - 2015

Produkty powiązane

Krótko o tym, co na płytach Dlaczego nie można mieszkać wspólnie przed ślubem? Czemu Kościół zabranie współżycia w narzeczeństwie? Czym jest czystość? Kto jeszcze dziś żyje w czystości? Czy są jeszcze ludzie, dla których czystość i wierność coś znaczą? 

Małżonkowie, czy dwa single? Jeśli małżonkowie, to z pewnością nie dwa single! Mogłoby się wydawać, że właśnie taka jest teza ukryta w pytaniu tytułowym. Okazuje się jednak, tak podpowiada doświadczenie, że można żyć w małżeństwie, a jednocześnie być dla siebie zupełnie obcymi ludźmi. 

Ostatnimi laty dużo mówi się o rodzinie. Wielu, w sposób niesamowicie przygotowany i programowy, podejmuje akcje wspierające i promujące rodzinę. Bardzo wielu, w sposób niesamowicie dyskretny, wkłada serce i siły, tworząc swoje własne rodziny: rodziny otwarte na życie i miłość, rodziny doświadczane, a jednocześnie szukające nadziei w Bogu i będące dla siebie wsparciem i pomocą.